ניתוח אתר

ניתוח תוכן לאתרים

באמצעות ניתוח תוכן ומחקר מעמיק של מילות מפתח תוכלו להפסיק לנחש ולהתחיל להבין מה הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים, כשהם מחפשים... מישהו בדיוק כמוכם.

המתודולוגיה שלנו 
שלב 1 – המחקר

כדי להציג אתכם ללקוחות הפוטנציאליים שלכם בצורה האפקטיבית ביותר, נצטרך קודם כל להבין היטב: מה אתם עושים, לאן אתם שואפים, למי אתם פונים ובמי אתם מתחרים.

שלב 2 – מיפוי התוכן באתר
לאחר שהבנו מה יש לכם להציע, נבחן איך אתם עושים את זה: האם, ובאיזו מידה, התוכן הקיים באתר מייצג את מגוון המוצרים/שירותים, ואת היתרונות התחרותיים שלכם.

שלב 3 – ניתוח חיפושי הגולשים
עכשיו נרצה ללמוד על הצרכים והרצונות של הגולשים, כפי שהם משתקפים במידע שהם מחפשים באינטרנט, ומשיק לעולמות התוכן של הפעילות שלכם.
בסיום התהליך, שמתבצע באמצעות מחקר מעמיק של מילות מפתח במנועי החיפוש, תהיה לנו תמונה ברורה על אופי והיקף המידע המבוקש ע"י הגולשים.

שלב 4 – נבדוק: האם תוכן האתר שלכם עונה על הביקוש?
בשלב הזה אנחנו חוזרים אליכם. נציג לכם את תמונת ביקושי הגולשים ונצביע על הזדמנויות שיווקיות: מידע שמחפשים הגולשים באינטרנט, ושאינו מקבל כיום ביטוי בתוכן הקיים באתר שלכם.

שלב 5 – יוצרים תוכן חדש ורלוונטי
לאחר בחינת הפערים בין התוכן הקיים לחיפושי הגולשים, נחליט יחד על התוכן הרצוי שאותו ניצור עבורכם. זה יכול להיות טקסט שיווקי, מצגת מכירתית, סרטון הסבר או כל תוכן רלוונטי אחר, שיגדיל בצורה ניכרת את הנוכחות שלכם במנועי החיפוש ואת תנועת הגולשים לאתר.

שלב 6 – בונוס: בסיס למוצרים/שירותים חדשים
המתודולוגיה שלנו ממוקדת בהגדלת התנועה לאתר באמצעות יצירת תוכן חדש ורלוונטי עבור הגולשים.
יחד עם זאת, ניתוח הרצונות והצרכים של הגולשים, כפי שהוא משתקף בחיפושי המידע ברשת, יכול להוביל לפיתוח מוצרים/שירותים חדשים או להרחבת סל מוצרים קיים.


לדוגמה: בעל צימרים במצפה בגליל למד על הביקוש של הגולשים למידע על "קמפינג בצפון".
בעקבות זאת, הוא הכשיר בקרבת מקום מתחם מסודר לאוהלים ונהנה כעת מתוספת הכנסה. ניתוח דומה של רצונות הגולשים הביא אותו להקמת צימר מיוחד לאורחים שמבקשים להתארח עם הכלבים שלהם.